در حال بارگزاری ...
آخرین خبرها
قبلی             بعدی
عرضه کتاب راهنمای سریع و کاربردی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در آزمایشگاهها با 25 درصد تخفیف

تاریخ خبر: 95/1/16

براي هماهنگي و كسب اطلاعات بيشتر جهت خريد كتاب مي توانيد با شركت فرآيند پژوهان گيتي نيز تماس حاصل فرماييد .

متن و لينك خبر در سايت وزارت علوم،تحقيقات و فناوري

کتاب "راهنمای سریع و کاربردی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در آزمایشگاه¬ها" با 25 درصد تخفیف به اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه¬ها و مراکز علمی و پژوهشی کل کشور عرضه می¬شود

با عنایت به چاپ کتاب "راهنمای سریع و کاربردی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در آزمایشگاه¬ها" به همت شورای نظام ایمنی، بهداشت و محیط زیست دانشگاه مراغه و به قلم جناب آقای مهندس احمد یاری و با همکاری کارگروه HSE دانشگاه، بدین وسیله به اطلاع کلیه اساتید محترم و دانشجویان گرامی می¬رساند در صورتی که به تهیه کتاب مذکور تمایل دارید، لطفاً با شماره¬های زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تلفن ثابت: 04137276068 داخلی 271
شماره تلفن همراه 09149011431  جناب آقای مهندس الیاس سلطانی (کارشناس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه مراغه)

 


لازم به ذکر است که کتاب مذکور در 110 صفحه به صورت رنگی و در قطع پالتویی به چاپ رسیده است. قیمت پشت جلد کتاب 10 هزار تومان است که با تخفیف 25 درصدی، 7500 تومان قابل عرضه به اساتید و دانشجویان گرامی می¬باشد. همچنین هزینه ارسال پستی نیز به عهده خریدار کتاب می¬باشد. علاقمندان می¬توانند هزینه خرید کتاب به همراه هزینه پستی را به شماره حساب درآمدهای اختصاصی آزمایشگاه شاعا دانشگاه مراغه 546131947 بانک تجارت – شعبه مرکزی مراغه واریز و اصل فیش را به آدرس استان آذربایجان شرقی – مراغه – میدان مادر – بلوار دانشگاه – دانشگاه مراغه – آزمایشگاه مرکزی دانشگاه مراغه ارسال نمایند.